Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 5.5 кг |
| Тип | професійний |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 об/хв |
| Глибина обробки | 3 мм |
| Ширина обробки | 82 мм |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Додаткові функції | установка глибини стругання |