Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Електрорубанок Зеніт ЗР-780 (841510)
| Виробник | Зеніт |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Тип | побутовий |
| Число оборотів холостого ходу | 16000 об/хв |
| Глибина обробки | 2 мм |
| Ширина обробки | 82 мм |
| Додаткові функції | вибірка чверті 10 мм |
Опис Електрорубанок Зеніт ЗР-780 (841510)
Тип - побутовий, споживана потужність - 780 Вт, число оборотів холостого ходу - 16000 об/хв, глибина обробки - 2 мм, ширина обробки - 82 мм, вага - 2.1 кг Тип: побутовий Число оборотів холостого ходу: 16000 об/хв Споживана потужність: 780 Вт Глибина обробки: 2 мм Ширина обробки: 82 мм Вага: 2.1 кг Додаткові функції: вибірка чверті 10 мм
Відгуки та питання про - Електрорубанок Зеніт ЗР-780 (841510)
0.0
Всього відгуків:0
Електрорубанок Зеніт ЗР-780 (841510)
[[ getCurrentDecimal('2081') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2081') ]] ₴