Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 21 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Час зарядки | 5 година |
| Максимальне навантаження | |
| Максимальна швидкість | |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Колір | Вибір кольору: Серо-синий |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Подножка|Ручной тормоз |
| Висота рульової стійки | 110 см |
| Диаметр колеса | 660 |
| Дистанция пробега | 60 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 35 |
| Емкость батареи | 24 |
| Напряжение аккумулятора | 60 |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Електровелосипед |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Електровелосипед Crosser CR-1 800 W 60 V 24 Ah, електроскутер до 50 км/год, запас ходу до 60 км, 2 місця Сіро-синій
В наявності
Код:004041398