Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 31 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Час зарядки | 5 година |
| Максимальне навантаження | |
| Максимальна швидкість | |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Ручной тормоз|Подножка |
| Емкость батареи | 13 |
| Напряжение аккумулятора | 48 |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Електровелосипед |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Електровелосипед Mega 1000 750W 48V/13Ah | Складаний електрофетбайк 20", швидкість 45 км/год, Shimano 7 speed, дискові гальма
В наявності
Код:004041689