Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 20 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Час зарядки | 5 година |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Ручной тормоз|Подножка |
| Дистанция пробега | 60 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 20 |
| Емкость батареи | 6 |
| Напряжение аккумулятора | 36 |
| Тип электровелосипеда | Городской |
| Количество мест | 2 |
| Тип тормозной системы | Механический дисковый |
| Наличие корзины / багажника | Без корзины и багажника |
| Съемный аккумулятор | Нет |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Електровелосипед |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Електровелосипед QiCYCLE F-1 складаний 250W 36V 6Ah з LCD дисплеєм та дисковими гальмами
В наявності
Код:004040293