Europower PSW-EP2000WM12 1400Вт с правильной синусоидой Джерело безперебійного живлення під акумулятор
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Номінальна потужність: 2000VA / 1400Вт; Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда; Вихідна напруга: 220V; Час перемикання: 2 ≤ 6ms; Струму заряду на 20 А (максимальний); Зовнішня батарея: 12В; Ємність батареї, що рекомендується: 100 - 200 А•год; Кількість розеток Schuko: 2; Стабілізація (AVR): 4 ступеня (мікропроцесорне керування, крок 22,5V); Захист від короткого замикання; аварійне відключення (захист від навантаження); захист від повного розряду батареї; холодний старт; наскрізний нуль; звукова індикація