Фара робочого світла WLP-20RT2 SPOT 10Led*2W 10Led*1W /10-30V/20W+10W/6000K/ з поворотом
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
<p>Світлодіодна фара робочого світла <strong>PULSO </strong>з потужним світловим потоком</p><ul> <li>Потужність: 10 LED*2W + 10 LED*1W</li> <li>Колір: чорний</li> <li>Комплектація: фара, комплект для монтажу</li></ul><p>Нова серія універсальних робочих фар <strong>PULSO </strong>LED оснащена високоефективними світлодіодами.<br />Світлодіоди встановлені в алюмінієвий корпус для створення оптимальних умов роботи, що гарантують високі та постійні параметри яскравості, надійності і довговічності продукту.<br />Робочі фари компанії PULSO призначені для дуже широкого застосування на наземному та водному транспорті, в сільському господарстві та будівництві.</p><p>Фара <strong>PULSO </strong>це міцний продукт, стійкий до механічних пошкоджень, ударів і вологи, має захист IP68. Габарити фари дозволяють монтувати його навіть в самому незручному місці. </p><p><strong>Параметри фари:</strong></p><ul> <li>Універсальна напруга живлення: 10-30V DC</li> <li>Номінальна потужність: 20W+10W</li> <li>Колірна температура 6000 K </li> <li>Повторювач повороту</li></ul>