Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Тип | підлоговий |
| Вид | електричний |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 1200 Вт |
| Діаметр форсунки | 2.4 мм |
| Об'єм контейнера | 1 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Нанесення фарби | 3 м² за 1 хв |
| Продуктивність | 500 г/хв |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові характеристики | регулювання факела |
| Довжина шланга | 4 м |