Фарбопульт професійний HVLP 1,2 мм, 125 мл AUARITA H-2000P-1.2
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Особливості:
  • спеціалізований професійний фарбопульт для фарбування автомобілів;
  • використовується для фінішних фарбувальних робіт;
  • якісне перенесення матеріалів на поверхню, що фарбується;
  • зручні та точні регулювання (регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення).
Технічні характеристики:
Тип: HVLP (Великий потік повітря, низький тиск)
Розташування бачка: верхнее
Об'єм бачка: 125 мл
Материал бачка: пластик (металічне кріплення)
Оптимальний робочий тиск: 3 бар (43 PSI)
Ширина факела розпилення: 10 см
Змінні форсунки (опціонально): 0,8, 1,0 мм
Діаметр форсунки: 1,2 мм