Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Фен Ardesto HD-Y221PRO
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1750 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | прогумована ручка |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 280 х 210 х 90 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Ardesto HD-Y221PRO
Ardesto HD-Y221PRO - потужний і зручний прилад з трьома температурними режимами, двома швидкостями та всіма необхідними для фену такого типу насадками: дифузором та концентратором.
Фен виконаний у чорних та фіолетових кольорах, приємний на дотик завдяки Soft Touch покриттю, а додаткова функція Cool Shot для фіксації зачіски полегшить та прискорить процес укладання волосся та стане вашим надійним помічником.
Тип: звичайний Призначення: побутовий Потужність: 1750 Вт Кількість швидкостей: 2 Кількість температурних режимів: 3 Насадки: дифузор Функції: захист від перегріву Насадки: концентратор Функції: подача холодного повітря Особливості: прогумована ручка Тип мотора: змінний струм (AC Motor) Довжина шнура: 1.8 м Габарити: 280 х 210 х 90 мм Вага: 0.8 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Фен Ardesto HD-Y221PRO
0.0
Всього відгуків:0