Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Фен Ardesto HD-Y222PRO
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Призначення | побутовий |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 290 х 250 х 100 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | звичайний |
| Потужність | 1750 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Ardesto HD-Y222PRO
Ardesto HD-Y222PRO - потужний та зручний професійний фен з трьома температурними режимами, двома швидкостями та двома типами насадок: дифузором та концентратором.
Фен виконаний у чорних та фіолетових кольорах, приємний на дотик завдяки Soft Touch покриттю, а додаткова функція Cool Shot для фіксації зачіски полегшить та прискорить процес укладання волосся та стане вашим надійним помічником.
Тип: звичайний Призначення: побутовий Потужність: 1750 Вт Кількість швидкостей: 2 Кількість температурних режимів: 3 Насадки: дифузор Функції: захист від перегріву Насадки: концентратор Функції: подача холодного повітря Особливості: петля для підвішування Тип мотора: змінний струм (AC Motor) Довжина шнура: 1.8 м Габарити: 290 х 250 х 100 мм Вага: 0.8 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Фен Ardesto HD-Y222PRO
0.0
Всього відгуків:0