Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.4 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Стан | |
| Мoдель | 6704E |
| Артикул | 6704E |
| Габариты | 260 х 220 х 90 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Длина шнура | 2.8 м |
| Мощность | 2000 Вт |
| Назначение | профессиональный |
| насадки | концентратор |
| Особенности | насадка-концентратор |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | мощные |
| Тип | Обычный |
| Тип мотора | переменный ток (AC Motor) |
| Функции | Защита от перегрева |
| Цвет | Черный |
Товар не доступний
Характеристики Фен Babyliss 6704E
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами