Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Фен Philips BHD341/10
| Виробник | |
| Вага | 0.617 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Насадки | насадка thermoprotect |
| Функції | подача холодного повітря |
| Також шукають | потужні |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 294 х 195 х 84 мм |
| Колір | бузковий |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Philips BHD341/10
Потужне сушіння за нижчої температури з насадкою ThermoProtect
- 2100 Вт
- Насадка ThermoProtect
- 6 режимів нагрівання та швидкості
Цей фен 2100 Вт створює потужний струмінь повітря для чудових результатів щодня.
Насадка ThermoProtectНасадка ThermoProtect унікальної конструкції потужно змішує тепле і холодне повітря для щоденного догляду. Вона знижує температуру на 15 °C, так само швидко висушуючи ваше волосся.
Точне керування завдяки 6 режимам нагрівання та швидкостіЛегко вибирайте комбінацію нагрівання та швидкості, що найкраще підходить для вашого волосся й зачіски. Шість різних режимів забезпечують точне керування для персоналізованої укладки.
Налаштування холодного повітря для довершення зачіскиНалаштування холодного повітря забезпечує струмінь холодного повітря для довершення та фіксації зачіски.
Тонка насадка для корекції зачіски й точної укладкиТонка насадка точно фокусує повітря для швидкої корекції дрібних деталей зачіски й точної укладки
Тип: звичайний Призначення: побутовий Потужність: 2100 Вт Кількість швидкостей: 3 Кількість температурних режимів: 3 Функції: захист від перегріву Насадки: концентратор Насадки: насадка thermoprotect Функції: подача холодного повітря Особливості: петля для підвішування Тип мотора: постійний струм (DC Motor) Довжина шнура: 1.8 м Габарити: 294 х 195 х 84 мм Вага: 0.617 кг Колір: бузковийВідгуки та питання про - Фен Philips BHD341/10
0.0
Всього відгуків:0