Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.39 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Особливості | насадка-концентратор |
| Габарити | 301 х 169 х 73 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Тип | звичайний |
| Функції | турбо режим |
| Насадки | концентратор |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | рожевий |
| Також шукають | для кучерявого волосся |