Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.69 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2100 Вт |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подача холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Тип мотора | постійний струм (DC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 21.6 x 9 x 28.9 см |
| Також шукають | потужні |
| Тип | звичайний |
| Колір | чорний |