Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Фен Rowenta CV8840F0
| Виробник | |
| Вага | 0.83 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Функції | подача холодного повітря |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 18.2 x 9.2 x 29.8 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Rowenta CV8840F0
Завдяки передовим технологіям, що забезпечують сушіння професійного рівня, фен Pro Expert CV8840F0 від Rowenta забезпечує ефект салонної якості.Швидке та професійні результатиЗавдяки АС мотору потужністю 2200 Вт Pro Expert забезпечує концентрований повітряний потік до 126 км/год – для професійного сушіння та результатів салонної якості.Функція іонізаціїУдосконалена іонна технологія доставляє мільйони негативних іонів, зменшуючи статичну електрику та сплутування волосся. Волосся стає шовковисто-гладким і наділене сяючим блиском.Ідеальне укладанняКонцентратори діаметром 6 та 9 мм забезпечують абсолютну точність для природного укладання, а дифузор додасть обсягу. Ідеальні результати щоразу.Обдувши холодним повітрямПотік холодного повітря задає стиль у кінці процесу сушіння феном, забезпечуючи стійкий результат та чудовий стиль.Налаштування температури та швидкостіПовний контроль над процесом укладання простіше, ніж будь-коли, з 6 налаштуваннями з 3 температур/2 швидкості для адаптації потоку повітря та температури під час сушіння.Легкість очищенняЗавдяки знімній задній кришці чистка виконується легко і без проблем, що продовжує термін служби виробу з часом.Зручний та простий у використанніШнур живлення довжиною 1,8 м забезпечує високий рівень свободи рухів, а ергономічний дизайн ручки полегшує процес укладання.АС мотор професійного рівняБезкомпромісна продуктивність відповідно до професійних стандартів якості: наша технологія двигунів змінного струму працює вдвічі довше, ніж звичайний двигун постійного струму, на тривалу потужність сушіння можна розраховувати протягом усього терміну використання приладу.15-річна ремонтопридатністьЛегкий ремонт, з недорогою та швидкою доставкою запасних частин до 15 років завдяки більш ніж 6500 ремонтним центрам по всьому світу. Тип: дорожній (компактний) Призначення: побутовий Потужність: 2200 Вт Кількість швидкостей: 2 Кількість температурних режимів: 3 Функції: іонізація Насадки: дифузор Насадки: концентратор Функції: подача холодного повітря Особливості: знімна задня решітка Особливості: петля для підвішування Тип мотора: змінний струм (AC Motor) Тип іонізації: з генератором іонів Довжина шнура: 1.8 м Габарити: 18.2 x 9.2 x 29.8 см Вага: 0.83 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Фен Rowenta CV8840F0
0.0
Всього відгуків:0