Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Функції | подача холодного повітря |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | насадка-концентратор |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 24.5 х 12 х 7.6 см |
| Колір | зелений |