| Виробник | |
| Матеріал | True Жаростійке опалове скло |
| Колір | |
| Серія | Diwali |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Об'єм | 4 л |
| Внутрішнє антипригарне покриття | немає |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Ручки | ні |
| Комплектація | одна форма |
| Розміри | ø 30 х 7.5 см |
| Висота борта | 7.5 см |
| Вага | 1.2 кг |