Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Зеніт |
| Вага | 4.3 кг |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 30000 об/хв |
| Максимальний хід фрези | 40 мм |
| Патрон | 8 мм |
| Особливості | регулювання обертів |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |