Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Генератор інверторний бензиновий 3,0/3,5 кВт 12 л 4-тактний ручний запуск 220V SIGMA
| Виробник | |
| Вага | 27 кг |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Ємність топливного баку | 12 л |
| Бренд | SIGMA |
| Назва товару | Генератор |
| Об'єм масляного картера | 0,6 л |
| Мощность | 3,0/3,5 кВт |
| Робочий об'єм двигуна приводу | 223 см³ |
| Размер | 530*450*550мм |
| Система запуска | Ручной запуск |
| Тактність двигуна | 4-х тактний |
| Тип | інверторний бензиновий |
| Тривалість роботи | 10 год |
| Частота | 50 Гц |
Читати повністю
Сховати
Опис Генератор інверторний бензиновий 3,0/3,5 кВт 12 л 4-тактний ручний запуск 220V SIGMA
Генератор інверторний бензиновий SIGMA
Генератор — це сучасна мініелектростанція, здатна повноцінно забезпечити електроживленням невеликий будинок або офіс. Генератор може ефективно використовуватися як резервне або постійне джерело струму. З його допомогою можна призводити в дію різні електроінструменти, побутову техніку або обладнання.
Інверторні генератори незамінні, якщо потрібно подати електроенергію на техніку або електроприладу, дуже чутливі до якості електрики. Це комп'ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери керування газовим котлом або циркуляційним насосом опалення — електроніка, у якій плата або блок живлення відразу ж вийдуть із ладу, якщо ви під'єднайте її до звичайного бензиновому генератору.
Відгуки та питання про - Генератор інверторний бензиновий 3,0/3,5 кВт 12 л 4-тактний ручний запуск 220V SIGMA
[[ getCurrentDecimal('25704') ]] ₴