Годинник VST-7009v з 2-ма датчиками температури і вольтметром, змінюється колір екрану
продано - 0 шт.
0 шт.
Немає в наявності
Автомобільний годинник VST-7009V
Технічні характеристики: 1. Відображення часу / дати, 12/24 годинний система перетворення. 2. функція будильника 3. оновлення інформації про температуру: кожні 5 хв. 4. Здатна переключити дисплей температури °C / °F. 5. Вимірювана температура, діапазон вимірювання: -50 °C ~ 70 °C 6. Термометра Дозвіл: 1 °C; Точність: ± 1.0 °C 7. Temp обліку Тривалість: 20 секунд 8. Змінюється колір підсвічування. Живлення здійснюється від автомобільного прикурювача при підключенні, загоряється підсвічування і весь вміст (у тому числі часу, температури і напруги), буде відображатися на РК-екрані. Якщо живлення від вбудованої батареї, РК-екран покаже тільки час. 9. Робоча напруга: 12V-24V. 10. Змінне підсвічування екрану
У годиннику є вбудований термометр. Вони показують внутренею і зовнішню температуру. Автомобільний годинник VST 7045V показують температуру в градусах °C або °F. Діапазон показань від -50 до +70 °C. Похибка показань термометра +/- 1.0 °C. Оновлення показань температури проводиться кожні 20 секунд. При підключенні VST 7009V до електромережі вашого авто індикатор працює в повному обсязі. При роботі на вбудованому джерелі живлення (вбудовані і досить легко замінні 2 батарейки) годинник працюють в економному режимі і показують тільки час. Головний козир VST 7009V– це вольтметр, який показує рівень заряду акумулятора. Індикатор показує рівень заряду з точністю до десятих вольта (прим. 12,8 або 11,6).