Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрощітка для волосся Philips BHH880/00
| Виробник | |
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Вага | 0.5 г |
| Колір | Чорний |
| Довжина шнура, см | 180 см |
| Для створення | гладкої зачіски |
| Тип управління | механічне |
| Потужність | 52 Вт |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагрівання | немає |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Особливості | шнур на шарнірі |
| Час нагріву | 45 сек |
| Діапазон температури нагріву, °С | 170 - 200 °С |
| Матеріал покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.8 x 35 x 7.5 см |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрощітка для волосся Philips BHH880/00
Турмалінове керамічне покриттяТурмалінове керамічне покриття для гладкого, сяйного і слухняного волосся.
Технологія ThermoProtectТехнологія ThermoProtect підтримує постійну температуру щітки, запобігаючи перегріванню, щоб ваше волосся сяяло здоров'ям.
2 температурних режими для різних типів волоссяДва температурні режими (170 °C і 200 °C) для різних типів волосся.
Потрійні щетинкиПотрійні щетинки акуратно розплутують і випрямляють волосся, не обпалюючи шкіру голови.
Збільшена прямокутна щіткаПрямокутна основа дає змогу випрямити більше волосся за один прохід.
Для створення: гладкої зачіски Тип управління: механічне Потужність: 52 Вт Індикація нагріву: LED Вибір температури нагрівання: немає Кількість температурних режимів: 2 Час нагріву: 45 сек Діапазон температури нагріву, °С: 170 - 200 °С Особливості: індикатор готовності до використання Особливості: збільшена прямокутна щітка Особливості: потрійні щетинки Особливості: світлова індикація Особливості: технологія ThermoProtect Особливості: шнур на шарнірі Довжина шнура, см: 180 см Матеріал покриття: кераміка Габарити (ВхШхГ): 35 х 7.5 х 4.8 см Габарити (ВхШхГ): 4.8 x 35 x 7.5 см Вага: 0.5 кг Колір: чорнийВідгуки та питання про - Електрощітка для волосся Philips BHH880/00
0.0
Всього відгуків:0
Електрощітка для волосся Philips BHH880/00
[[ getCurrentDecimal('2808') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2808') ]] ₴