Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики USB-хаб Transcend USB 3.1 Gen 1 Type-C (TS-RDC8K2) (TS-RDC8K2)
| Виробник | TRANSCEND |
| Тип | |
| Колір | |
| Стан | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 170 мм |
| warehouse1 | 1 |
| avail | 1 |
| exist | 1 |
| CF/MD | CF /UDMA7 |
| SD/MMC | SDHC, SDXC |
| microSD/MMC Micro/MS Micro | microSDHC, microSDXC |
| Бренд | Transcend |
| Вес | 0.10 кг |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Подключение | USB 3.1 |
| Слоты под карты | SD, microSD, CompactFlash |
| Форм-фактор | внешний |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Страна-производитель товара | Тайвань |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис USB-хаб Transcend USB 3.1 Gen 1 Type-C (TS-RDC8K2) (TS-RDC8K2)
Призначений для використання з новими комп'ютерами, оснащеними портами USB Type-C, трислотовий кардрідер Transcend RDC8 може працювати з широким спектром карт пам'яті, включаючи SD, microSD і CompactFlash. Завдяки своєму інтерфейсу USB 3.1 Gen 1, RDC8 стане ідеальним вибором для швидкого і ефективного копіювання даних з карт пам'яті на настільний або портативний комп'ютер, який має порт типу USB Type-C.
Роз'єм USB Type-C для сучасних пристроїв Кардрідер Transcend RDC8 оснащений простим у використанні симетричним роз'ємом USB Type-C. Вам не потрібно турбуватися про правильну орієнтацію роз'єму перед його під'єднанням. Transcend RDC8 сумісний з новими ноутбуками або MacBook, мають порт Type-C.
Компактний багатофункціональний кардрідер За допомогою універсального кардрідера Transcend RDC8 з трьома слотами для карт пам'яті SD, microSD і CompactFlash, можна легко та просто переписувати різні цифрові файли.
Неймовірна швидкість передачі інформації Користуючись усіма перевагами інтерфейсу USB 3.1 Gen 1, кардрідер Transcend RDC8 дозволяє повністю розкрити потенціал високошвидкісних карт пам'яті. Крім того, RDC8 оснащений світлодіодним індикатором, який інформує про встановлення карти пам'яті та сигналізує про процес передачі даних.
Швидкий і компактний Кардрідер RDC8 досить компактний, щоб поміститися в кишеню або портфель. Оскільки його легко переносити, ви можете передавати свої найважливіші файли де завгодно та коли завгодно.
Програмне забезпечення RecoveRx Transcend пропонує безкоштовну утиліту RecoveRx, яка дозволяє відшукувати та відновлювати випадково видалені дані, такі як цифрові фотографії, документи, музику та відео.