Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Картата сорочка з накладною кишенею - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Картата сорочка з накладною кишенею - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | кежуал |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Фланель |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 65см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
Читати повністю
Сховати
Опис Картата сорочка з накладною кишенею - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Картата сорочка виконана у класичному стилі з відкладним коміром і має вільний прямий крій, що забезпечує комфорт і підкреслює невимушений силует. Спереду розміщена накладна кишеня, яка додає моделі практичності та акценту в дизайні.
Сорочка застібається на ґудзики, має напівкруглий низ та довгі рукави, оснащені манжетами на ґудзики, завдяки чому добре тримає форму і виглядає охайно.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Картата сорочка з накладною кишенею - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0