Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Картридж G&G для HP LJ M201dw/M125a/ M127fn/M225dn series Black (1500 стр) (G&G-CF283A)
| Виробник | |
| Длина [Параметри упаковки] | 110 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 12 месяцев |
| Количество в упаковке [Физические] | 1 шт |
| Ресурс печати [Основные] | 1500 страниц |
| Цвет картриджа [Основные] | черный |
| Для моделей [Основные] | LJ M201dw/M201n/M125a/M125nw/ M125r/ra/rnw/M127fn/fw/M225dn/dw/rdn |
| Для бренда [Основные] | HP |
| Тип [Основные] | Тонер-картридж |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0039 м3 |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.75 кг |
| Ширина [Параметри упаковки] | 320 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 110 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Картридж G&G для HP LJ M201dw/M125a/ M127fn/M225dn series Black (1500 стр) (G&G-CF283A)
Тип: Тонер-картридж; Для бренда: HP; Цвет картриджа: черный; Количество в упаковке: 1 шт; Ресурс печати: 1500 страниц; Для моделей: LJ M201dw/M201n/M125a/M125nw/ M125r/ra/rnw/M127fn/fw/M225dn/dw/rdn;
Відгуки та питання про - Картридж G&G для HP LJ M201dw/M125a/ M127fn/M225dn series Black (1500 стр) (G&G-CF283A)
0.0
Всього відгуків:0
Картридж G&G для HP LJ M201dw/M125a/ M127fn/M225dn series Black (1500 стр) (G&G-CF283A)
[[ getCurrentDecimal('970') ]] ₴