Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
В наявності
Код:003565231
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
| Виробник | |
| Вага | 0.825 кг |
| Матеріал | |
| Кришка | кришка відсутня |
| Колір | |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Серія | Mineralia Eco Induction |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 2.6 л |
| Діаметр | 20 см |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Сумісність з плитами | електричні плити |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
Каструля без кришки TVS Mineralia Eco Induction підходить для використання на всіх типах плит, включно з індукційними. А також підходить для використання в посудомийній машині. Завдяки її товстому дну їжа прогрівається рівномірніше. Потовщене дно є фільтром від великих та різких надходжень тепла, повільно акумулює його та рівномірно передає у їжу. Каструля має гарні антипригарні якості. У складі має домішку кам'яної крихти.
Відгуки та питання про - Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
0.0
Всього відгуків:0
Каструля TVS Mineralia Eco Induction 2,6 л (BS480202910201)
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1643') ]] ₴