Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кавомолка Gorenje SMK150WI
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 60 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | захист від перегріву |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення цукру |
| Особливості | прозора кришка |
| Колір | білий |
| Габарити | 21.5 х 10.5 х 8.5 см |
| Також шукають | для дому |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Gorenje SMK150WI
З кавомолками Gorenje вам не потрібно миритися зі смаком звичайної кави. Кавомолки прості у використанні, компактні, миттєво стають незамінними на будь-якій кухні та створені для щоденного використання. Місткість для помелу знімається з бази, тому мелену каву можна відразу висипати в кавоварку або кухоль.Захисна кришка та шнур, який змотується та зберігається в корпусі приладу, забезпечують порядок на робочому столі. Пристрій змотування вбудований в основу приладу і дозволяє легко укладати шнур усередину.Універсальна кавомолка Gorenje дозволяє також молоти спеції та трави.
Тип: ножові (роторні) Місткість: 60 г Тип управління: механічний Потужність: 150 Вт Матеріал корпуса: метал + пластик Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: автоблокування Оснащення: захист від перегріву Регулювання ступеня помелу: 1 Функції: подрібнення горіхів Функції: подрібнення зеленої кави Функції: подрібнення круп Функції: подрібнення спецій Функції: подрібнення трав Функції: подрібнення цукру Особливості: ніж з неіржавкої сталі Особливості: прозора кришка Колір: білий Габарити: 21.5 х 10.5 х 8.5 см Вага: 0.8 кгВідгуки та питання про - Кавомолка Gorenje SMK150WI
0.0
Всього відгуків:0