Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кавомолка Krups GVX242
| Виробник | |
| Вага | 1.4 кг |
| Тип | жорнові |
| Регулювання ступеня помелу | 17 |
| Функції | подрібнення спецій |
| Особливості | регулювання кількості змеленої кави від 2 до 12 чашок |
| Місткість | 200 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 100 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Колір | чорний |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Габарити | 26.6 x 20 х 16 см |
| Також шукають | з регулюванням ступеня помолу |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Krups GVX242
Кавомолка KRUPS GVX 242Багато хто любить прокидатися під п'янкий аромат натуральної кави. Кавомолка Krups GVX 242 є відмінним варіантом для людей, які люблять запах свіжозмеленої кави. Вона поєднує в собі сучасні тенденції, кавові традиції, відмінну якість і простоту. Кавомолки давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Зручність використання полягає в легкому управлінні і компактності.Кавомолка KRUPS GVX 242 відрізняється від своїх попередників тим, що має можливість перемелювати навіть самі тверді сорти кавових зерн. Помел відбувається за допомогою керамічних жорен, які дуже міцні, термостійкі і можуть витримувати великі навантаження. Обсяг контейнера кавомолки для зерен становить 200 грам, він повністю герметичний. Знімний резервуар для меленої кави, місткістю в 125 грам, легко піддається очищенню. Якщо вам захочеться ароматної кави вночі, то спеціально для цього в кнопці On / Off передбачене підсвічування.
Тип: жорнові Місткість: 125 г Місткість: 200 г Тип управління: механічний Потужність: 100 Вт Матеріал корпуса: пластик Матеріал ножа: нержавіюча сталь Оснащення: автоблокування Оснащення: регулювання ступеня помелу Регулювання ступеня помелу: 17 Функції: подрібнення горіхів Функції: подрібнення зернових Функції: подрібнення спецій Особливості: індикатор увімкнення Особливості: блокувальний механізм Особливості: знімний прозорий резервуар для меленої кави із захисною кришкою Особливості: регулювання кількості змеленої кави від 2 до 12 чашок Колір: чорний Габарити: 26.6 x 20 х 16 см Вага: 1.4 кг