Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кавомолка Krups GX204D10
| Виробник | |
| Вага | 0.87 кг |
| Місткість | 85 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 21 x 10 x 11 см |
| Також шукають | потужні |
| Тип | ножові (роторні) |
| Регулювання ступеня помелу | 1 |
| Функції | подрібнення цукру |
| Особливості | прозора кришка |
Читати повністю
Сховати
Опис Кавомолка Krups GX204D10
Krups GX204D10 - Швидко й ефективно подрібнюйте свіжі кавові зерна за допомогою потужної кавомолки KRUPS Fast-Touch, універсального приладу, який також можна використовувати для подрібнення горіхів, насіння, трав і спецій. Ця електрична кавомолка з компактним та елегантним дизайном стане зручним і корисним доповненням до будь-якої кухні.
Налаштування помелу за допомогою простої кнопки в один дотикДосягніть ідеального помелу для будь-якого бажаного способу заварювання, налаштувавши консистенцію помелу, від дрібного до грубого, для отримання ідеальних результатів різноманітних кавових напоїв.
Велика ємність подрібненняІдеальна кавомолка для будь-якого випадку з великою ємністю до 85 г зерен для 12 чашок кави, ідеальна як для щоденного використання, так і для прийому гостей.
Швидке та рівномірне подрібненняРівномірне подрібнення будь-якої консистенції в найкоротші терміни, завдяки поєднанню овальної форми з лезами з нержавіючої сталі.
Універсальність для будь якого помелу, що задовольнить всі ваші потребиЦя універсальна кавомолка може використовуватися не тільки для помелу кави, але і для подрібнення горіхів, насіння, трав та спецій, для ідеальних результатів, наповнених смаком та ароматом.
Запобіжний вимикач, що активується кришкоюЯк додаткий захід безпеки, леза обертаються лише тоді, коли кришка надійно встановлена на кавомолку, для процесу, який дозволяє молоти каву та будь-які інші інгредієнти в повній безпеці.