Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Хлібопічка Panasonic SD-B2510WTS
За тарифами
За тарифами
Характеристики Хлібопічка Panasonic SD-B2510WTS
| Виробник | |
| Вага | 7.6 кг |
| Дисплей | |
| Вибір кольору скориночки | |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Максимальна вага випічки | 1100 г |
| Комплектація | мірна ложка |
| Габарити | 41 х 37 х 25 см |
| Вибір розміру хліба | ні |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Варіанти кольору скоринки | середня |
| Особливості | автовимкнення |
| Потужність | 550 Вт |
| Колір | білий |
| Відкладений старт | так |
| Програми | варення |
Читати повністю
Сховати
Опис Хлібопічка Panasonic SD-B2510WTS
Точний контроль температури - бездоганний результатНайкраща якість хліба досягається завдяки правильній температурі. Саме тому в хлібопічки B2510 використовуються два вбудованих датчика для визначення внутрішньої і зовнішньої температури, що дозволяє оптимізувати програми на кожному етапі. Незалежно від кліматичних умов ви завжди будете отримувати чудовий результат.
Технологія замісу тіста як у професійній пекарніЗ хлібопічю B2510 ви будете насолоджуватися свіжим і хрустким хлібом як з пекарні кожен день. Секрет полягає в інноваційній технології Panasonic, яка відтворює техніку замісу тіста, використовувану в професійних пекарнях. Унікальна лопатка для замісу взаємодіє з ребрами в формі для випічки, розташованими особливим чином, що забезпечує приготування смачного хліба з ідеальною текстурою.
4 програми для приготування без глютенуХлібопіч B2510 ідеально підходить для людей, які страждають на целіакію або охочих скоротити кількість глютену в раціоні. Програми для приготування хліба без глютену, кексів, теста для піци і пасти дозволяють виключити вживання алергенів і насолоджуватися смаком улюблених страв.
Хлібопіч все зробить за васЗ 21 автоматичною програмою на вибір ви можете випікати практично будь-який вид хліба - дріжджовий, малодрожжевий, бездріжджовий, без глютену, хліб на заквасці. Замішувати різне тісто - для булочок, піци, пельменів, вареників тощо. Готувати кекси, варення, джем, фрукти в сиропі. Єдине обмеження - це ваша уява.
Правильний хліб в потрібний часПрокидайтеся щоранку від аромату свіжоспеченого хліба. Просто засипте інгредієнти ввечері, а потім встановіть таймер на ранок - до 13 годин. Середній, великий або дуже великий вагою до 1,1 кг, з вибором кольору скоринки ... свіжий хліб ніколи не був краще.