Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 72.5 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Дисплей | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Спосіб установки | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 324 л |
| Система розморожування No Frost | холодильне + морозильне відділення |
| Річний витрата електроенергії | 270 кВт/рік |
| Кліматичний клас | Т |
| Тип компресора | поршневий |
| Холодоагент | R600a |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Полки холодильної камери | 3 шт |
| Дверні корзини | 3 шт. |
| Полиця для пляшок | Підвісна |
| Контейнер для овочів | 2 шт. |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт. |
| Потужність заморозки (за 24 г) | 6 кг |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 33 г |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Особливості | швидке заморожування |
| Функція перенавішування дверей | так |
| Додаткові функції | система антибактеріального захисту |
| Додатково | швидке охолодження |
| Також шукають | з морозильною камерою |
| Колір | білий |