Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Холодильник Edler ED-275CIN, Steel, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, суперзаморожування, LED освітлення, A+, 143x55x55см
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Колір | Steel |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 209 л |
| Керування | механічне |
| Система охолодження | статична |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 169 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Корисний об'єм морозильної камери | 40 л |
| Річна витрата електроенергії | 217 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 143x55x55 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Холодильник Edler ED-275CIN, Steel, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, суперзаморожування, LED освітлення, A+, 143x55x55см
EDLER ED-275CIN — це компактний двокамерний холодильник з економним енергоспоживанням. Він підійде для сім’ї з 3–4 осіб або людей, які не потребують великої морозильної камери. Особливості Edler ED-275CIN ● Мінімальний рівень шуму під час роботи холодильника — 40 дБ, що максимально виключає акустичний дискомфорт під час експлуатації. ● Кліматичний клас N/ST дозволить безвідмовно працювати при температурах від +16 до +38 °C. ● Використання R600a, як холодоагенту робить холодильник більш екологічним та енергоефективним. ● LED-освітлення в холодильнику не тільки дає яскраве та рівномірне світло, а й робить його безпечнішим, адже вони не виділяють тепло. ● Заглиблена ручка робить відкривання дверцят холодильника комфортним. ● Регульовані ніжки є корисним доповненням до холодильника, яке дає можливість його вирівняти, зробити більш стійким і полегшити прибирання. ● Холодильна камера оснащена 4 скляними полицями, які забезпечують зручне зберігання різних продуктів. ● Три дверні кошики зручно використовувати для зберігання дрібних продуктів, таких як: соуси, джеми, маринади, йогурти, сири, ковбаси, яйця. ● Контейнер для овочів, завдяки своїй герметичності, допоможе зберегти їхню свіжість упродовж тривалого часу. ● Полиця для пляшок — це корисний простір, який робить зберігання напоїв у холодильнику зручнішим. ● Морозильна камера з двома секціями — це зручний і практичний варіант для зберігання продуктів таких як: м’ясо, риба, овочі, ягоди, пельмені, морозиво. ● Виробники холодильника Edler ED-275CIN передбачили можливість перевішування дверцят на іншу сторону, що робить його зручним у будь-якій кухні. Холодильник Edler ED-275CIN завдяки своїм функціям забезпечує тривале збереження свіжості та якості продуктів. Колір: Steel Вид: окремостоячий Загальний об'єм холодильника: 209 л Дисплей: немає Керування: механічне Система охолодження: статична Кількість компресорів: 1 Тип ручок: приховані Можливість перевішування дверей: є Корисний об'єм холодильної камери: 169 л Матеріал полиць холодильної камери: загартоване скло Корисний об'єм морозильної камери: 40 л Розташування морозильної камери: верхнє Розморожування морозильної камери: ручне Потужність заморожування: 2 кг/добу Рівень шуму: 40 дБ Клас енергоспоживання: A+ Річна витрата електроенергії: 217 кВт Габарити (ВxШxГ): 143x55x55 см Вага: 38 кг
Відгуки та питання про - Холодильник Edler ED-275CIN, Steel, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, суперзаморожування, LED освітлення, A+, 143x55x55см
0.0
Всього відгуків:0
Холодильник Edler ED-275CIN, Steel, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, суперзаморожування, LED освітлення, A+, 143x55x55см
[[ getCurrentDecimal('10556') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10446') ]] ₴
