Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Холодильник Edler ED-285DFN, White, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Колір | White |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 209 л |
| Керування | механічне |
| Система охолодження | статична |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 169 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Швидке охолодження | немає |
| Корисний об'єм морозильної камери | 40 л |
| Швидке заморожування | немає |
| Річна витрата електроенергії | 217 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 143x55x55 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Холодильник Edler ED-285DFN, White, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
Edler ED-285DFN — це компактний двокамерний холодильник, який пропонує зручне зберігання продуктів. Загальний об’єм: 205 л (168 л холодильна камера + 37 л морозильна камера). Особливості Edler ED-285DFN ● Світлодіодне підсвічування має якісне та ефективне освітлення холодильної камери. ● Мінімальний рівень шуму під час роботи холодильника — 42 дБ, що максимально виключає акустичний дискомфорт під час експлуатації. ● Кліматичний клас ST означає, що холодильник може безвідмовно працювати за температур довкілля від +18 °C до +38 °C. ● Використання холодоагенту R600a робить його екологічнішим, енергоефективнішим і безпечнішим вибором для вашого будинку. ● Регульовані ніжки є корисним доповненням до холодильника, яке дає змогу його вирівняти, зробити стійкішим і полегшити прибирання. ● Три дверні полички дають змогу зручно розмістити різні продукти, зокрема соуси, баночки, джеми та напої. ● Прозорий контейнер для овочів і фруктів забезпечує оптимальне зберігання і підтримує свіжість продуктів. ● Спеціальна полиця для пляшок у дверях холодильника економить місце і забезпечує надійне зберігання напоїв. ● Морозильна камера із двома секціями — це зручний і практичний варіант для зберігання продуктів, як-от: м’ясо, риба, овочі, ягоди, пельмені, морозиво. ● За замовчуванням дверцята відчиняються праворуч, але за необхідності можна змінити напрямок відчинення на протилежний. ● Система DeFrost морозильної камери — це покращений варіант крапельної системи розморожування. Вона використовує спеціальний нагрівач, який періодично вмикається для розморожування льоду та інею. Холодильник Edler ED-285DFN — це якісний і надійний пристрій. Колір: White Вид: окремостоячий Загальний об'єм холодильника: 209 л Дисплей: немає Керування: механічне Система охолодження: статична Тип компресора: звичайний Кількість компресорів: 1 Тип ручок: приховані Можливість перевішування дверей: є Корисний об'єм холодильної камери: 169 л Матеріал полиць холодильної камери: загартоване скло Швидке охолодження: немає Корисний об'єм морозильної камери: 40 л Розташування морозильної камери: верхнє Розморожування морозильної камери: ручне Швидке заморожування: немає Потужність заморожування: 2 кг/добу Рівень шуму: 40 дБ Клас енергоспоживання: A+ Річна витрата електроенергії: 217 кВт Габарити (ВxШxГ): 143x55x55 см Вага: 38 кг
Відгуки та питання про - Холодильник Edler ED-285DFN, White, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
0.0
Всього відгуків:0
Холодильник Edler ED-285DFN, White, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
[[ getCurrentDecimal('11104') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10625') ]] ₴
