Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Холодильник Edler ED-285DIX, Inox, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Колір | Inox |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 209 л |
| Керування | механічне |
| Система охолодження | статична |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 169 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Швидке охолодження | немає |
| Корисний об'єм морозильної камери | 40 л |
| Швидке заморожування | немає |
| Річна витрата електроенергії | 217 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 143x55x55 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Холодильник Edler ED-285DIX, Inox, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
Холодильник Edler ED-285DIX — це чудовий вибір для тих, хто шукає компактне та зручне рішення для зберігання продуктів. Загальний об’єм 205 л ідеально підходить для невеликих кухонь або родин із 2–3 осіб. Особливості Edler ED-285DIX ● Яскраве LED-освітлення характеризується високою інтенсивністю, рівномірним розподілом світла по всьому внутрішньому простору, високою економічністю і довговічністю роботи. ● Мінімальний рівень шуму під час роботи холодильника — 42 дБ, що максимально виключає акустичний дискомфорт під час експлуатації. ● Холодильник може безвідмовно працювати в широкому діапазоні температур (від +18 °C до +38 °C), що робить його ідеальним для будь-якого клімату. ● Використання холодоагенту R600a робить його екологічнішим, енергоефективнішим і безпечнішим вибором для вашого будинку. ● Завдяки регульованим ніжкам можна вирівняти холодильник, щоб він був стійким, а також полегшити прибирання під ним. ● Три дверні полички дають можливість зручно розмістити різні продукти, зокрема соуси, баночки, джеми та напої. ● Окремий висувний контейнер для овочів і фруктів забезпечує свіжість та збереження корисних властивостей. ● Спеціальна полиця для пляшок у дверях холодильника економить місце і підтримує надійне зберігання напоїв. ● Морозильна камера з двома відділеннями — це зручний і практичний варіант для зберігання таких продуктів, як м’ясо, риба, овочі та ягоди. ● Опція перевішування дверцят значно полегшить завдання вибору місця для встановлення холодильника. ● Система DeFrost морозильної камери — це покращений варіант крапельної системи розморожування. Вона використовує спеціальний нагрівач, який періодично вмикається для розморожування льоду та інею. Сучасний, компактний і водночас досить місткий, економічний відокремлений холодильник Edler ED-285DIX створює ідеальні умови для зберігання необхідних продуктів упродовж тривалого часу. Колір: Inox Вид: окремостоячий Загальний об'єм холодильника: 209 л Дисплей: немає Керування: механічне Система охолодження: статична Тип компресора: звичайний Кількість компресорів: 1 Тип ручок: приховані Можливість перевішування дверей: є Корисний об'єм холодильної камери: 169 л Матеріал полиць холодильної камери: загартоване скло Швидке охолодження: немає Корисний об'єм морозильної камери: 40 л Розташування морозильної камери: верхнє Розморожування морозильної камери: ручне Швидке заморожування: немає Потужність заморожування: 2 кг/добу Рівень шуму: 40 дБ Клас енергоспоживання: A+ Річна витрата електроенергії: 217 кВт Габарити (ВxШxГ): 143x55x55 см Вага: 38 кг
Відгуки та питання про - Холодильник Edler ED-285DIX, Inox, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
0.0
Всього відгуків:0
Холодильник Edler ED-285DIX, Inox, двокамерний, з верхньою мор. камерою, загальний об'єм 209L, корисний об'єм 169L/40L, механічне керування, A+, 143x55x55см
[[ getCurrentDecimal('11383') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10973') ]] ₴
