Маркетплейс твоєї Країни![]()
Холодильник Edler ED-489CIN, Steel, двокамерний, з нижньою мор. камерою, No Frost, загальний об'єм 337L, корисний об'єм 237L/100L, дисплей, електронне керівання, суперзаморожування, A+, режим "відпустка", 195x59.5x68.3см
Немає в наявності
Код:003967650
Характеристики Холодильник Edler ED-489CIN, Steel, двокамерний, з нижньою мор. камерою, No Frost, загальний об'єм 337L, корисний об'єм 237L/100L, дисплей, електронне керівання, суперзаморожування, A+, режим "відпустка", 195x59.5x68.3см
| Виробник | |
| Вага | 66 кг |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Колір | Steel |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 337 л |
| Керування | електронне |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 237 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Швидке заморожування | є |
| Річна витрата електроенергії | 343 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 195x59.5x68.3 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Холодильник Edler ED-489CIN, Steel, двокамерний, з нижньою мор. камерою, No Frost, загальний об'єм 337L, корисний об'єм 237L/100L, дисплей, електронне керівання, суперзаморожування, A+, режим "відпустка", 195x59.5x68.3см
Edler ED-489CIN - це стильний і функціональний двокамерний холодильник, що пропонує ряд особливостей для зручного зберігання продуктів. Переваги холодильника Edler ED-489CIN: ● Холодильник оснащений системою No Frost, яка автоматично розморожує і холодильне, і морозильне відділення, уникаючи утворення льоду та обмерзання. Це забезпечує оптимальні умови зберігання продуктів і звільняє вас від необхідності проводити ручне розморожування. ● Edler ED-489CIN має електронне керування температурою, що дає змогу точно налаштовувати та контролювати оптимальні параметри охолодження. Крім того, він оснащений функцією швидке заморожування, яка дає змогу швидко заморожувати свіжі продукти та зберігати їхню якість. ● Зовнішній світлодіодний дисплей показує поточні налаштування та інформацію про режими роботи. ● У холодильній камері є 4 полиці для організації продуктів різних розмірів і 5 дверних кошиків, що забезпечує зручне розміщення і легкий доступ до продуктів. Також є великий контейнер для овочів, де можна зручно зберігати свіжі овочі та зелень, забезпечуючи їм необхідну вологість. ● Холодильник має стильний дизайн, що дає йому змогу гармонійно вписуватися в будь-який кухонний інтер'єр. Внутрішнє LED-освітлення забезпечує рівномірне підсвічування всередині холодильника, що допомагає вам легко знаходити потрібні продукти. ● Цей холодильник оснащений звичайним компресором, що забезпечує стабільну та ефективну роботу охолоджувальної системи. Edler ED-489CIN використовує холодоагент R600a, що дає змогу ефективно охолоджувати продукти. ● Морозильна камера має 3 секції та може заморожувати до 6 кг продуктів протягом 24 годин. Це дає змогу швидко й ефективно заморожувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість і поживні властивості. ● Режим "відпустка" дає змогу знизити споживання енергії під час відсутності. ● Edler ED-489CIN має функцію перевішування дверей, що дозволяє змінити напрямок їх відчинення відповідно до ваших потреб. Колір: Steel Вид: окремостоячий Загальний об'єм холодильника: 337 л Дисплей: є Керування: електронне Система охолодження: No Frost Кількість компресорів: 1 Тип ручок: приховані Можливість перевішування дверей: є Корисний об'єм холодильної камери: 237 л Матеріал полиць холодильної камери: загартоване скло Корисний об'єм морозильної камери: 100 л Розташування морозильної камери: нижнє Розморожування морозильної камери: No Frost Швидке заморожування: є Потужність заморожування: 6 кг/добу Рівень шуму: 42 дБ Клас енергоспоживання: A+ Річна витрата електроенергії: 343 кВт Габарити (ВxШxГ): 195x59.5x68.3 см Вага: 66 кг
Відгуки та питання про - Холодильник Edler ED-489CIN, Steel, двокамерний, з нижньою мор. камерою, No Frost, загальний об'єм 337L, корисний об'єм 237L/100L, дисплей, електронне керівання, суперзаморожування, A+, режим "відпустка", 195x59.5x68.3см
0.0
Всього відгуків:0
Холодильник Edler ED-489CIN, Steel, двокамерний, з нижньою мор. камерою, No Frost, загальний об'єм 337L, корисний об'єм 237L/100L, дисплей, електронне керівання, суперзаморожування, A+, режим "відпустка", 195x59.5x68.3см
[[ getCurrentDecimal('23439') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('21912') ]] ₴
