Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 51 кг |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 10 година |
| Колір | White |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 271 л |
| Керування | механічне |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Габарити (ВxШxГ) | 180x55x60 см |