Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Розташування морозильної камери | |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 20 година |
| Колір | White |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 206 л |
| Керування | механічне |
| Система охолодження | статична |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 168 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Швидке охолодження | немає |
| Корисний об'єм морозильної камери | 37 л |
| Швидке заморожування | немає |
| Річна витрата електроенергії | 215 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 142.6x54.5x55.5 см |