Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 62 кг |
| Дисплей | Є |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Кількість компресорів | |
| Клас енергоспоживання | |
| Розморожування морозильної камери | |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 18 година |
| Колір | White |
| Вид | окремостоячий |
| Загальний об'єм холодильника | 355 л |
| Керування | електронне |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Корисний об'єм холодильної камери | 228 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Швидке охолодження | є |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Швидке заморожування | є |
| Річна витрата електроенергії | 300 кВт |
| Габарити (ВxШxГ) | 185.3x59.5x65.8 см |