Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lorgar |
| Колір | |
| Особливості | ігрові з підсвічуванням |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | мультиспандекс + гума |
| Тип поверхні | speed |
| Додатково | світлодіодне RGB-підсвічування по краях |
| Розміри | 900 x 360 мм |