Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Класична сорочка у смужку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003334321
Характеристики Класична сорочка у смужку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Тканина | Поліестер |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 67см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63см |
| Довжина по спинці, см | 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
Читати повністю
Сховати
Опис Класична сорочка у смужку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Класична сорочка у смужку — це стильна базова модель, яка поєднує строгість форми та легкість силуету.
Має вільний прямий крій і подовжену спинку, що додає комфорту та робить її універсальною для різних типів фігури. Застібається на ґудзики, має довгі рукави, які можна легко підвернути для більш невимушеного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Класична сорочка у смужку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Класична сорочка у смужку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1070') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('833') ]] ₴