Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Фасон | прямий |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Піджак |
| Довжина переду виробу, см | M - 73см; L - 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 73см; L - 75см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 44см; L - 46см |
Товар не доступний
Характеристики Класичний прямий піджак з написами - чорний цвет, M (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами