Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Кофеварка капсульная Krups KP1A0131 (KP1A0131)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кофеварка капсульная Krups KP1A0131 (KP1A0131)
| Виробник | |
| ddp | 1 |
| ean | 3016661155598 |
| exist | 1 |
| avail | 1 |
| warehouse1 | 1 |
| Состояние | Новое |
| Бренд | Krups |
| Вес | 2.66 кг |
| Высота | 300 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 26.6 x 13.6 x 27.6 см |
| Давление | 15 бар |
| Длина | 290 мм |
| Используемый кофе | в капсулах |
| Мощность | 1340 Вт |
| Объем | 0.0157 м3 |
| Объем резервуара | 0.8 л |
| Особенности | выбор объема порции |
| Тип | капсульная |
| Тип управления | механический |
| Тип установки | настольная |
| Функции | автоотключение |
| Цвет | белый |
| Ширина | 180 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Кофеварка капсульная Krups KP1A0131 (KP1A0131)
Krups KP1A0131
- Тип - капсульная.
- Используемый кофе - в капсулах.
- Объем резервуара - 0.8 л.
- Мощность - 1340 Вт.
- Давление - 15 бар.
- Функции - автоотключение.
- Особенности - выбор объема порции.
- Цвет - белый.
- Габариты (ШхВхГ) - 26.6 x 13.6 x 27.6 см.
Відгуки та питання про - Кофеварка капсульная Krups KP1A0131 (KP1A0131)
0.0
Всього відгуків:0