Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Oversized Figure Cyclo (FNT0828)
| Виробник | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип | ігрові фігурки |
| Серія | Legendary Series |
| Вага | 0.32 кг |
| Вид | фігурка |
| Комплектація | 1 фігурка,1 аксессуар,1 інструмент |
| Обєм | 0.0048 м3 |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Гарантия | 14 днів |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Oversized Figure Cyclo (FNT0828)
Неймовірно деталізована 18-сантиметрова фігурка героя ідеально підходить для відтворення ваших улюблених моментів Fortnite!
Відгуки та питання про - Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Oversized Figure Cyclo (FNT0828)
0.0
Всього відгуків:0
Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Oversized Figure Cyclo (FNT0828)
[[ getCurrentDecimal('1300') ]] ₴