Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Відеокарта ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5090 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Частота ядра (Boost) | 2550 MHz |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 348 x 146 x 72 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 348 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3.6 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
PCI-Express 5.0, 32 ГБ, GDDR7, 512 Bit, Boost - 2550 MHz, 2 x HDMI 2.1а, 3 x DisplayPort 2.1b, 16 pin, 348 x 146 x 72 мм Сімейство графіки: NVIDIA Форм-фактор: стандартна Призначення: ігрова Графічний чіп: GeForce RTX 5090 Інтерфейс: PCI-Express 5.0 Об'єм вбудованої пам'яті: 32 ГБ Тип пам'яті: GDDR7 Розрядність шини пам'яті: 512 Bit Частота ядра (Boost): 2550 MHz Частота пам'яті: 28000 MHz Максимальне число дисплеїв: 4 Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 Сумісність з HDCP: так Роз'єми: 2 x HDMI 2.1а Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1b Тип системи охолодження: активний Вид охолодження: кулер Вид охолодження: радіатор Кількість вентиляторів: 3 шт Роз'єми додаткового живлення: 16 pin Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 1000 Вт Версія OpenGL: 4.6 Розміри: 348 x 146 x 72 мм (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 348 (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3.6 slot (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
Відгуки та питання про - Відеокарта ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF OC GAMING (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
[[ getCurrentDecimal('230850') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('230325') ]] ₴