Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Scuba Jonesy S9 (FNT0734)
| Виробник | |
| Рекомендованный возраст [Основные] | от 8 лет |
| Вес [Параметри упаковки] | 0.22 кг |
| Объем [Параметри упаковки] | 0.0028 м3 |
| Вид [Основные] | набор |
| Длина [Параметри упаковки] | 280 мм |
| Высота [Параметри упаковки] | 50 мм |
| Ширина [Параметри упаковки] | 200 мм |
| Гарантия [Гарантия] | 14 месяцев |
| Тип [Основные] | игровые фигурки |
| Гарантия | 14 мес. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читати повністю
Сховати
Опис Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Scuba Jonesy S9 (FNT0734)
Scuba Jonesy можно найти в Coral Castle, бродящим в костюме аквалангиста по южному пляжу западного острова, где он предлагает игрокам пять уникальных квестов!
Відгуки та питання про - Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Scuba Jonesy S9 (FNT0734)
0.0
Всього відгуків:0
Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Legendary Series Scuba Jonesy S9 (FNT0734)
[[ getCurrentDecimal('1013') ]] ₴