Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | стаціонарні |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Потужність динаміків | 2 x 9 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Габарити колонки | 12.3 x 21 x 16 см |
| Живлення | від мережі 220V |
| Пульт | немає |
| FM тюнер | немає |
| Bluetooth | немає |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
| Вага, кг | 1.67 |