Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Комбайн кухонний блендер з чашою кавомолка подрібнювач м'ясорубка з двох'ярусним лезом електричний GRANT
За тарифами
За тарифами
Безкоштовно
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комбайн кухонний блендер з чашою кавомолка подрібнювач м'ясорубка з двох'ярусним лезом електричний GRANT
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Колір корпусу | |
| Призначення | |
| Стан | |
| Номінальна напруга | |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Пластик |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Мясорубка | Да |
| Универсальный нож | Да |
| Толкатель | Нет |
| Книга рецептов | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.8 |
Читати повністю
Сховати
Опис Комбайн кухонний блендер з чашою кавомолка подрібнювач м'ясорубка з двох'ярусним лезом електричний GRANT
Подрібнювач "GRANT" здатний дуже швидко подрібнити навіть найбільш жилисті шматочки будь-якого м'яса, особливо свинини або телятини, найбільш тверді шматочки овочів, таких як буряк, морква або ж картопля в сирому вигляді. Чудово справляється з функцією подрібнення льоду для Ваших коктейлів та інших приємних напоїв! У моменти, коли терміново потрібно щось приготувати для неочікуваних гостей, наприклад, салати, цей девайс стане Вашим кухонним найкращим другом, адже для подрібнення найтвердіших овочів йому знадобиться всього лиш від 10 до 50 секунд! Овочерізкою, м'ясорубкою, подрібнювачем "GRANT" завжди буде приємно та зручно користуватись, тому що це чудовий варіант для економії сил. Цей комбайн також є гарним захистом від травматизації рук: наприклад, відома українська страва "деруни" - доки картопля та інші інгредієнти будуть подрібнюватись, Ви та Ваші ручки залишатимуться в комфорті, чистими, сухими та красивими. Завдяки цій мультифункціональності Ви забудете про те, що таке порізи на пальцях від тертки або ножа. Один цей прилад може замінювати 7 різних, оскільки справляється з такими завданнями: - Міксер - Шейкер - М'ясорубка - Блендер - Овочерізка - Кавомолка - Подрібнювач льоду - Перемішувати інгредієнти для тіста чи збивати крем. Характеристики: Діаметр чаші - 180 мм, висота - 120 мм Зручний перемикач, розташований на кришці Корпус виготовлений із міцного та термостійкого пластику, ножі - з нержавіючої сталі, яка використовується в медичних цілях. Є захист від перегріву Пластиковий корпус, товщина пластику - 4 мм Довжина шнура - 80 см Висота подрібнювача - 25 см Об'єм чаші - 2 л Працює від мережі: 220 В Потужність: 1200 W Комплектація: Чаша з міцного прозорого ABS-пластику - 1 шт Кришка з ABS-пластику без запаху - 1 шт Контролер з зеленого пластику з кнопкою на верхівці - 1 шт Ножи з нержавіючої сталі - 4 шт Пластиковий стрижень для ножів - 1 шт Поставляється з розібраним ножем, щоб ві могли самостійно вирішити який тип ножа Вам потрібен на даний момент - одинарний чи подвійний.
Відгуки та питання про - Комбайн кухонний блендер з чашою кавомолка подрібнювач м'ясорубка з двох'ярусним лезом електричний GRANT
0.0
Всього відгуків:0