Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий Atis PoE-1010-8P/250m
| Виробник | |
| Глибина | 45 мм |
| Тип | некерований |
| Кількість Uplinks портів | 2 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Форм-фактор | настільний |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість портів | 10 |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Робоча температура | від 0˚ до 55˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 120 Вт |
| Ширина | 283 мм |
| Висота | 178 мм |
| Вага | 2.25 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Atis PoE-1010-8P/250m
Для побудови мережі Ethernet, яка зможе діяти в малому офісі або в приватному будинку, знадобиться PoE комутатор на десять портів ATIS PoE-1010-8P / 250m. Дана модель відноситься до некерованих комутаторів.
Комутатор ATIS PoE-1010-8P/250m подає живлення на 8 мережевих пристроїв, які підтримують електроживлення за технологією PoE в стандарті IEEE 802.3af/at.
Power over Ethernet (PoE) – живлення через Ethernet - оптимізує установку таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час і вартість установки багатьох мережевих пристроїв.
Потужність споживання на канал складає <15.4W. Гранична відстань доставки електроживлення досягає 250 метрів. IP пристрої різних популярних виробників приєднуються через коннектори RJ45. Через Uplink роз'єми зі швидкістю 2x10/100 Мбіт/с виконується каскадне з'єднання мережевого обладнання.
Індикація представляє найважливіші періоди функціонування приладу: активність мережі і живлення, включення порту РОЕ. Розмір бази даних MAC-адрес PoE-1010-8P/250m досягає 16K. ATIS PoE-1010-8P/250m має функцію автоматичного визначення MDI/MDIX на всіх портах. Електроживлення комутатора від вбудованого джерела AC 100-240V при потужності споживання 120W. Використання цього пристрою допускається всередині приміщення при температурі від 0 °C до + 55 °C. Корпус забарвлений в сірий колір.
Дані комутатори сумісні практично з усіма відомими марками мережевого обладнання.
Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 10 Порти: Fast Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: н.д. Розмір таблиці МАС-адрес: 16000 адрес Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ah EFMF (Ethernet in the First Mile) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3at (PoE+) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1D (STP) Робоча температура: від 0 ̊ до 55 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Живлення: 100-240 В Блок живлення: зовнішній Споживана потужність (максимальна): 120 Вт Ширина: 283 мм Висота: 178 мм Глибина: 45 мм Вага: 2.25 кг Кількість Uplinks портів: 2 Кількість PoE+ портів: 8xPoE+Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Atis PoE-1010-8P/250m
[[ getCurrentDecimal('2841') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2449') ]] ₴