Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Cisco CBS110-5T-D-EU
| Виробник | CISCO |
| Корпус | Металевий |
| Висота | 30 мм |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Вага | 0.23 кг |
| Тип | некерований |
| Кількість портів | 5 |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Глибина | 75 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Ширина | 110 мм |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.4 Mpps |
| Форм-фактор | в стійку |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Cisco CBS110-5T-D-EU
Лінійка комутаторів без управління Cisco Business серії 110 є частиною портфеля мережевих продуктів Cisco Business. Це економічні рішення з підтримкою гігабітних підключень Ethernet для невеликих мереж. Доступні варіанти в настільному виконанні і для монтажу в стійку. Дані комутатори Cisco розроблені спеціально для малих підприємств з базовими вимогами до мережі і відрізняються високою енергоефективністю. Вибираючи одну з моделей цього сімейства, ви можете розраховувати на високу надійність мережевих підключень відповідно до вимог бізнесу, а також на додаткові функції: забезпечення якості обслуговування, виявлення циклів і діагностика кабелів. І все це в одному комутаторі, самостійна настройка якого займає кілька хвилин. Серія Cisco Business 110 - це гарантована надійність та захист ваших інвестицій в мережеві рішення Cisco для малого бізнесу.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Cisco CBS110-5T-D-EU
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Cisco CBS110-5T-D-EU
[[ getCurrentDecimal('3478') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3478') ]] ₴