Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
В наявності
Код:002628609
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
| Виробник | MikroTiK |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 17 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Cертифікація | РОХС |
| Живлення | 110-220 В |
| Кількість вентиляторів | 4 шт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 83 Вт |
| Ширина | 443 мм |
| Глибина | 199 мм |
| Висота | 44 мм |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
CCR2116-12G-4S+ дозволяє забути про обмеження процесора у вашому налаштуванні. Як і його молодший брат - дивовижний CCR2004, цей маршрутизатор має потужний процесор Amazon Annapurna Labs Alpine.Але завдяки 16 ядрам, що працюють на частоті 2 ГГц, цей CCR з'їдає інших на сніданок. Наприклад, ми бачимо щонайменше 15% приріст продуктивності одного ядра. А це найважливіший аспект, коли йдеться про важкі операції, засновані на обробці кожного з'єднання. Наприклад, черги. CCR2116-12G-4S+ встановлює новий стандарт одноядерної продуктивності у всьому сімействі продуктів CCR! І він підтримує апаратне розвантаження третього рівня!Очевидно, що для використання цієї потужності потрібні відповідні можливості підключення. Є чотири порти 10G SFP+. Вони мають окрему повнодуплексну лінію, що підключена до чіпа комутатора сімейства Marvell Aldrin. Потім у нас є порти Gigabit Ethernet. 12 із них працюють через чіп Marvel. І є ще один гігабітний порт, підключений безпосередньо до процесора. Для цілей керування.Кожна група із 4 портів має окреме повнодуплексне з'єднання з чіпом комутатора. Тут немає вузьких місць. У більшості установок очікується пропускну здатність, подібну до пропускної здатності комутатора. Нове покоління процесорів пропонує дивовижну продуктивність. Якщо ми подивимося на CCR1036 – потужну модель із 36-ядерним процесором, то новий CCR2116 може легко подвоїти продуктивність. 16 ядер проти 36 ядер. Вдвічі більше продуктивності. Або навіть більше.Якщо ви є досить великим провайдером, маєте справу з динамічною маршрутизацією, масивними BGP, складними правилами брандмауера та хитромудрими конфігураціями якості обслуговування... Це пристрій для вас. Поєднання необробленої потужності та корисності з надійною мережею 10G.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CCR2116-12G-4S+
[[ getCurrentDecimal('55028') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('53041') ]] ₴